Jak získat srdce svojí vyvolené?

Velikost textu: A A A
  • datum: 15.07.2018

 Potkat tu pravou, to je velké štěstí. Ovšem aby došlo k naplnění potenciálu, který si pro vás vesmír přichystal, je nutné pro to něco udělat. Vedle oslovení vámi vyvolené ženy ji také musíte ještě něčím zaujmout. A dokázat, že ji opravdu milujete. Proto vám přinášíme několik tipů, které by vám mohly v tomto směru pomoct.


První schůzka

První milostná schůzka nemusí být za každou cenu originální. Spíše jde o to, aby vše proběhlo přirozeně a ukázali jste to nejlepší, co ve vás je. Proto můžete jít třeba „jenom“ na společnou večeři. I když drahá restaurace určitě udělá dojem, možná byste se měli zamyslet nad jinou alternativou. Co třeba vzít vaši vyvolenou do hospůdky, kterou máte nejoblíbenější? Možná tak ze sebe ukážete víc, než nóbl stylem. Šance na lásku tak bude větší, když ukážete, že jste upřímní a na nic si nehrajete.

O čem se bavit

Konverzace je dalším klíčovým bodem, který by měl na prvním rande co nejlépe. Pokud budete mlčet jako ryba, zřejmě srdce své milované nezískáte. Na druhou stranu, byla by velká chyba, kdybyste ji nepustili ke slovu. Rozumný přístup platí i v tomto případě, jakkoliv jste zamilovaní. Jestliže se během společného setkání odhodláte k vyznání, nastudujte si inspirativní citáty o lásce. Jen si dejte pozor na to, abyste je potom nezačali sypat z rukávu jeden za druhým. Z romantiky by se totiž mohl stát rychlé kýč. A váš protějšek by mohl získat rychle dojem, že to takhle zkoušíte na každou druhou, kterou potkáte na ulici.

Nezapomeňte na doprovod

Součástí jednání každého gentlemana by měla být nabídka na doprovod ženy domů. Samozřejmě, že si od toho nesmíte nic slibovat. Tím máme na mysli pokračování večera u ní doma. První schůzka by měla proběhnout v tradičním duchu. Pokud byste po nabídce doprovodu na vaší milé viděli, že má pochybnosti o vaší čestnosti, nebojte se uvolněně vysvětlit, že vám jde opravdu jenom o samotný doprovod. Když k němu svolí, je to další ukazatel toho, že máte šanci na další setkání. Tu můžete zvýšit i tím, že jí zarecitujete milostné básně o lásce. Ovšem ani s nimi to nepřehánějte. Zkrátka a dobře, všeho s mírou.

Reklamní článek

zdroj:

Štítky: citáty, pr, láska

 
 
 
 
 
 
 
 

Výklady horoskopů. Sledujte návody a trendy o bydlení pro každého!   Těhotenství, porod a výchova dětí.  Návody a rady pro každého.